Interiér domu v Říčanech

Energický mladý manželský pár s dcerou se na mě obrátil ve fázi hrubé stavby jejich rodinného domu. Klient přišel s požadavkem na vytvoření návrhu na interiér – řešili jsme otevřený obytný prostor, ateliér/pracovnu klientky, pracovnu klienta, dětský pokoj, ložnici, koupelnu a předsíň. Celý interiér je tedy maximálně přizpůsoben jejich životnímu stylu.

Hlavní obytný prostor i další části jsou na přání majitelů jednoduché, útulné, hravé s dostatkem místa pro setkávání s přáteli nad deskovými hrami a šifrováním.

Pro klientku jsme vytvořili útulný ateliér/pracovnu s dostatkem úložných prostor, rozkládací pohovkou a velkým pracovním stolem, na který navazuje pracovní sklápěcí deska přídavného stolu.

Dětský pokoj je na přání dcery laděný do oranžové barvy, na stěnu je aplikovaná popisovací magnetická stěrka, pod postelí vznikl herní prostor. K posteli v patře jsme v horní části šatní skříně umístili pohledově skrytou knihovnu s ovládáním hlavního osvětlení. Spolupráce byla velmi pozitivní s radostnou atmosférou.

Eva Matěnová, architekt

Máte zájem o spolupráci? Neváhejte mě kontaktovat!